Neuveriteľný štart/ér/ v Novom Meste!

jakubec Ľudovít (10.09.2015, 17:11)
V nedeľu 30.8. bol v Novom Meste odštartovaný 1.pretek mladých z vozíka OZ Detva.Ale tak,že jeden naj-
spodnejší koš ostal zavretý.Nevšimol si to šofér,sprievodkyňa a ani hlavný vinník-štartér.Vodič sa vrátil
domov,vozík odstavil a holuby ostali v ňom.V koši bolo 33 holubov od 3 chovateľov.Z nich ja som mal tú
smolu,že som tam mal všetky svoje holuby.
Pretek bol ťažký,otváralo sa v pondelok večer.Ja som samozrejme nemal ani brko,ako jediný z klubu,čo ne-
bolo veľmi príjemné.Stále mi to nešlo do hlavy a tak som si v utorok ráno dôkladne prezrel video zo štartu
a na 1:56 min. záznamu som zbadal,že koš vľavo dole vzadu za kolesom je už po štarte stále zavretý.Z ce-
lého záznamu to vidno len na tejto jedinej sekunde,ktorá zachránila holúbky od najhoršieho.
Po oznámení výcvikárom ZO a OZ boli holuby nájdené vo vozíku a v utorok pred obedom boli doma.Okrem
2 ks,ktoré sa v tej horúčave asi vyparili.
Píšem s odstupom času,čakal som,či sa niekto z aktérov aspoň neospravedlní a ako bude pretek vyhodnotený.Nestalo sa nič a dokonca holuby ktoré neleteli sú započítané do počtu pre percentá.
Týmto zdravím delegovaného a preškoleného štartéra p.Ataloviča- LETU NEZDAR!
Mgr. Robert Molnár (10.09.2015, 20:23)
Podľa mojich dostupných informácií výcvikár OZ Detva,Peťo Rešutík sa Ti ospravedlnil aj keď za to nemohol.
jakubec Ľudovít (11.09.2015, 08:00)
Napísal som-nikto z aktérov-to znamená ľudí prítomných na štarte.Ja som výcvikárovi nikdy nič nevyčítal
a ani tomu nemohol zabrániť.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené