Poďakovanie chovatelom

miroslav vidhold (02.06.2016, 10:31)
Vážení chovatelia,
touto cestou by som sa chcel poďakovať chovateľom Vladovi Dobákovi za ošetrenie môjho ročného holuba z preteku Dačice a taktiež za oznámenie mi miesta zaletenia a chovateľa,u ktorého túto nedeľu "skončil" ďalší ročný holub.Za nahlásenie a doručenie tohto holuba tiež ďakujem pánom chovateľom Hriníkovi zo Žiliny a Tomašovovi Milanovi.

Miroslav Vidhold,Dobrá Niva
Luhový Miroslav (15.06.2016, 12:19)
Chcem poďakovať poctivému chovateľovi ,ktorý ošetril môjho holuba 854 a vypustil ho aj s čipom.Holub prišiel v poriadku vo veľmi dobrom stave.Nenapísal ale na seba kontakt ani meno tak pokiaľ si tento oznam prečíta nech ma kontaktuje.
Ešte raz díky.
Milan Blahovský (16.06.2016, 10:56)
Poďakovanie patrí aj poľskému chovateľovi Ryszardowi Slugockemu z Racziborza, ktorý ošetril a vypustil moju výbornú holubicu z preteku Chomutov. Odmena ho neminie...
Milan Blahovský (29.06.2016, 11:55)
Rád by som sa opätovne poďakoval chovateľovi, ktorý ošetril môjho ďalšieho holuba z inkriminovaného preteku Chomutov. Doletel včera a na krúžku mal tel.číslo 0910 624 883 - nálepku. Rád by som vedel nejaké informácie o jeho pobyte a osobne poďakoval, ale žiaľ nedvíha. Nevie náhodou niekto z vás komu dané číslo patrí ??? Holub prišiel v poriadku ( aj s čípom , čo je po 16 dňoch tak trocha aj rarita ).
Buček Eduard (29.06.2016, 14:14)
Milan u mňa na volieré sedia od minulej nedele 3 kusy . Napájačku majú aj krmivo a odletieť nechcú. Tak neviem či ich ešte krmíť.
Dva majú čip, jeden gumu.
Milan Blahovský (29.06.2016, 14:44)
Máš predajňu krmív, tak nejako to už ustojíš, u mňa sú rumuni na výlete tiež. Poslal som ti SMS ohľadom PL holuba , nereaguješ.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené