čipy,čipy,čipy

MUDr. Imrich Lábady-Hesková (08.06.2016, 18:00)
Chcem "poďakovať" ďalšiemu "poctivému chovateľovi, ktorý v 500 km závode v zlom počasí poskytol holubici dúšok vody, stačil zobrať čip a nasadiť dva hnedé bezcenné značkovače a zbedačenú poslať ďalej. Je to ozaj "veľmi holubárske. Prajem Ti, aby tvoje holuby triafali len na takých ako Ty. MUDr.Lábady
Milan Blahovský (20.06.2016, 08:27)
Pripájam sa k predchádzajúcemu príspevku a zasielam poďakovanie chovateľovi - žobrákovi, telom aj dušou, ktorý okradol holubicu CZ-13-0265-964 o číp pri návrate z Gothy, Dúfam, že ten kto použije tento číp dopadne trocha lepšie a nebude mu prinášať takú smolu ako doniesol tejto holubici. Určite to bolo iba v tom čípe ty úbožiak....
Tibor Balogh (20.06.2016, 19:11)
Nech mu ruka odpadne kto zobral číp z holubičky 215.
Tibor Balogh (04.07.2016, 06:51)
Pozdravujem tiež chovalela ktorý odlahcil moju holubičku č. 326 od čipu....
Zdeněk Adamík (04.07.2016, 07:34)
Tak čemu má člověk věřit? Všude čtu nebo v Tv či rádiu slyším jak ekonomika roste, lidé mají vyšší příjmy a důchody a mají se lépe, na druhé straně čipy se kradou stále více. Je to vůbec pravda?
Mimochodem mi včera také He bez čipu.......
Barbirik Igor (09.07.2016, 21:54)
Nový spôsob odobratia čipov ?
Dnes som chcel nasadiť holuba na Goothu sistem mi ho nezobral tak som ho vypustil doma mi to nedalo prečo ho nezobralo a čuduj sa svete holub mal na nohe čip modrý Mega miesto Bricon 5000 asi je to nová metoda.
Zdeněk Adamík (10.07.2016, 00:17)
Jo na druhý den co jsem to dopsal přilétla druhá he bez čipu. Neřeším to; nemá to cenu. Jen se divím těm co to kradou, že riskují vlastní pověst a možnost být označování za zloději. A klidně potom v hospodě takto označují jisté etnikum a přitom jsou sami stejní!!!

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené