TS NITRA

Dusan Smarik (08.08.2016, 15:59)
K 1.7.2016.ste napisali že v ts je 777 po navšteve kuny.Za mesiac pri čipovani holubov a nasadene na trening zostalo len 623 holubov. Poprosil by som aby my kompetentny s ts vysvetlili kde sa stratilo za mesiac 154 holubov.
Barbirik Igor (08.08.2016, 20:37)
treba si prečítať na stránke TS čipovane holuby
Dusan Smarik (10.08.2016, 11:22)
Ano Pan Barbirik po prečitani čipovanych holubov som napisal tento prispevok .Po mojom prispevku zmizol udaj ktory bol umiestneny nad fotkov TS Nitra že k 1.7.2016. je 777 ks holubov,prijatych bolo 793 takže kuna zadrhla 16 ks.Pri čipovani bolo zrazu privelmy neusadenych holubov takže ten udaj že k 1.7. tam bolo 777 je čudny,a ešte Prezidium nas informovalo o navšteve kuny az po mesiaci po svojom zasadnuti. Neni ani vam čudne že v takom peknonom prostredi kde sa nachadza Ts je privela neusadenych holubov. Odpovede sa určite nedočkam,preto budem zvažovať dať do tejto Ts holuby.
Barbirik Igor (10.08.2016, 16:19)
Pan Šmárik v testovačke tých zadrhnutých holubov kunou bolo oveľa viac je to všetko nafotene a zdokumentovane môže sa to stať hoci komu,
to že na verejnosť sa to dalo až o mesiac je určite chyba ja so sa to dozvedel ešte v ten deň.Určite boli informovaný aj zahraničný chovatelia a pravdepodobne to pochopili a dodali nahradňikov.
Aj keď pán predseda alebo prezident TS odstúpil a strčil hlavu do piesku aby náhodou nemusel niesť nejaku
zodpovednosť Testovačka pokračuje ďalej aj bez neho,a ak máte pocit že niečo nieje v poriadku aj vám tam uhynul holub pýtajte si speť krúžok.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené