Majstrovstva sveta 2018 Ping Tung - Slovenská neúčasť ?

Ľubomír Jasovský (26.10.2017, 11:34)
Dobrý deň,

prečo sme nedostali tu možnosť ,ako susedia Česi a nemôžeme reprezentovať Slovensko na MS holúbät na Taiwane ?
Prečo sa ani nezisťoval záujem ?

Ďakujem za odpoveď
Ľubomír Jasovský (26.10.2017, 11:48)
Jozef Toporcer (26.10.2017, 16:40)
Ked som si prečital propozicie MS Thaivan hned som dostal odpoved pre Slovaka nezaujimave vstupne naklady vysoke 1.cena 3000eur nezaujimava kto sa tam bude terigľať za par šupek Slovaci su už zvyknuty na ine vyhry. Ved len na SK-ku sa da vyhrať raz toľko kapito,? či..
Július Marton (27.10.2017, 12:30)
Pekný deň prajem páni. Luboš bolo by to pekné,keby tam bola aj Slovenská vlajka .
Mi dvaja sme ešte nedorástli na splnenie propozícií pre Thajvan a myslím ,že nám to ani nehrozí.Nám stačí keď sa motkáme v okolitých testovačkách. Všetko nie je o peniazoch sú veci ktoré sú len pre radosť.
Pekný deň: Marton Julo
Šimko František (27.10.2017, 21:40)
Ale v testovačkách je to hlavne o peniazoch... Na odľahčenie : "Naše deti si myslia že peniaze sú všetko ... keď vyrastú zistia že je to pravda !
Zubaj Ladislav (27.10.2017, 23:00)
Na odľahčenie-ano v nohaviciach a radosť neskutočná , zadarmo do nekonečna.
Július Marton (30.10.2017, 11:33)
Pán Šimko,je to vec názoru kt. Vám neberiem.Ja mám odlišný pohľad na určité veci ,ktoré sa týkajú TS.
Je možné ,že určitý typ chovateľov (predavačov peria) majú na to iný názor. Treba si prečítať náš holubársky časopis č. 3 úvodnú stránku kt. napísal prezident zväzu Daniel Dudzík a dospejete k inému mysleniu.To čo napísal p. Dudzík sú holé skutočnosti ako je to s tým našim koníčkom u niektorých chovateľov.Mne sa ten pravdivý článok tak zapáčil ,že som si ho prečítal 2x. Ostatný by si ho mali aspoň z časti prečítať ,aby pochopili pointu veci.
Pekný deň: Marton Julo

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené